Siparişleriniz alındıktan en geç 1 hafta sonra kargo firmasına teslim etmekteyiz. www.tamtarim.com.tr kargo gönderimlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Sitemizden vereceğiniz siparişler, kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde ile size ulaştırılacaktır. Kargo gönderim süreleri 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. Ürünümüz kargoya verildikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz alındıktan en geç 2 iş günü içerisinde hazırlanır ve www.tamtarim.com.tr kargo gönderimlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Sitemizden vereceğiniz siparişler, 2 ila 5 iş günü içerisinde kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ürünümüz kargoya verildikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir.

Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapılması mümkün olmadığından her bir farklı adrese gönderim için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

Main Menu